GRIST99
DRUKARNIA
OFFSETOWA

Oferta

Prepress

Nasz dział Prepress dysponuje nowoczesnymi, szybkimi komputerami i najnowszym oprogramowaniem do składu publikacji. Dodatkowo studio wyposażyliśmy w naświetlarkę CTP Daninippon Screen 4100 z automatycznym podajnikiem płyt oraz specjalistyczny system Preps do wykonywania impozycji. Umożliwia to szybkie i sprawne przygotowanie plików do druku i eliminuje konieczność tradycyjnego montażu. To znacząco podnosi jakość i szybkość pracy. Na życzenie przygotowujemy wydruki kontrolne z plików, z których wykonujemy płyty drukarskie na nowoczesnym systemie proofingowym Agfa Sherpa. Operatorzy DTP zajmują się dokładną kontrolą przygotowanych materiałów, co pozwala na wyeliminowanie przyszłych błędów drukarskich.

Press

Swoją wiedzę wspieramy nowoczesnym parkiem maszynowym, który wciąż unowocześniamy. Zapewnia to naszym Klientom najwyższą jakość druku oraz korzystne ceny. Zespół maszyn drukujących japońskiej firmy KOMORI z systemem spektofotometrycznym zapewnia dobrą wydajność, przy zachowaniu wysokiej jakości. Zaskakuje ona nawet najbardziej wymagających Klientów.

Postpress

Dział POSTPRESS zmienia arkusze zadrukowanego papieru w unikalny materiał reklamowy Twojej firmy. Wysokowydajne linie do falcowania japońskiej firmy Horizon w połączeniu z linią do oprawy Heidelberg dają nam wiele możliwości wykończenia. Elastyczne możliwości zbierania i oprawy pozwalają łączyć wydrukowane elementy w bogatą całość. Estetykę druków reklamowych podnosimy przez staranność wykonania i przez różnorodne dodatkowe formy uszlachetniania, takie jak foliowanie czy lakierowanie. W przypadkach, gdy złożoność pracy przekracza możliwości techniczne urządzeń, stawiamy na doświadczony zespół introligatorów. W końcu nawet najnowocześniejsze maszyny nie zastąpią ludzkich rąk.

Jeśli jesteś zainteresowany drukiem cyfrowym lub offsetowym folderów reklamowych, katalogów, drukiem plakatów, wizytówek, rollupów lub ulotek, zapraszamy do skorzystania z usług naszej taniej drukarni z Warszawy.

Oferta Ulotki Ulotki składane Plakaty Foldery, broszury, katalogi Teczki ofertowe Notesy Torby papierowe Zamówienia specjalne
Home Oferta Referencje Kontakt
Drukarnia GRIST99 Drukarnia GRIST99
Parse error: syntax error, unexpected 'new' (T_NEW) in /bbclone/lib/io.php on line 104