Materiały POS

Zajmujemy się drukiem na tekturze materiałów POS (ang. Point of Sale), czyli wszystkich znanych nośników reklamy, którą stosuje się poza środkami masowego przekazu (ang. BTL – Below the Line). Mowa tu przede wszystkim o plakatach, ulotkach, naklejkach i innych materiałach reklamowych drukowanych na tekturze, które kierowane są wprost do Klientów.

Szybkie i skuteczne dotarcie do Klienta

Reklamy z użyciem materiałów POS zaczęły rozwijać się wraz z początkiem handlu i potrzebą zaprezentowania oferowanych wyrobów. Dziś to jedna z najpowszechniejszych form reklamy stosowanej przez firmy i przedsiębiorstwa. Daje możliwość szybkiego i skutecznego dotarcia do dużej rzeszy Klientów. Ze względu na swój charakter reklama z użyciem materiałów POS ma bardzo duże znaczenie w powodzeniu istotnych procesów marketingowych stosowanych przez firmy i agencje reklamowe. Aby jednak reklama mogła spełniać swoją rolę należy zadbać o ciekawą formę wizualną materiałów POS, która w odpowiedni sposób będzie odzwierciedlała profil reklamodawcy. Materiały muszą przyciągać uwagę i wzrok odbiorców oraz być dla nich jak najbardziej atrakcyjne.

POS miękki i twardy

Jesteśmy producentem materiałów POS, który zajmuje się zarówno prostymi rozwiązaniami jak druk ulotek i plakatów czy tworzenie opakowań (POS miękki), jak i wykonywaniem standów, stojaków, kasetonów, ekspozytorów, regałów, półek i wszystkich innych produktów wykonanych z twardych materiałów (POS twardy). Przed realizacją zamówienia istnieje możliwość wykonania makiety. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości szczegółów.

Galeria

Plansza informacyjna PFR